Příjem limitů končí:Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Vatikán, Jan Pavel I., 1978
Nesign. - ponmtifikační medaile 1978 Portrét mírně zleva / papežský znak, opis Punc.999,9, Ag 41 mm, 24,74 g