ČNS Šumperk, 90. aukce

M.Fridrichovský - 25 let pobočky

Položka 3193
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Mladá Boleslav - pobočka ČNS

M.Fridrichovský - 25 let pobočky, 1955 - 1980#Postř. Silueta bývalého muzea, nápis / replika pečeti ze 16.století, Sign., Postř.bronz 50 mm, BK.26/1, MF.A21/1a_orig.etue