ČNS Šumperk, 90. aukce

Jar.Brůha - 100 let narození Miroslava Tyrše

Položka 72
Vyvolávací cena: 44 000 Kč
Docílená cena: 56 000 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Československo, období 1918 - 1939

Jar.Brůha - 100 let narození Miroslava Tyrše, 1932 Portrét zprava v sokolské čapce, opis / sokol v letu, nápis, nákl.1742 ks, Sign., Punc.Au 987/1000, 20 mm, 3.49 g