ČNS Šumperk, 90. aukce - DODRAŽBA

Ecu 1971 - 1.evropský tolar

Položka 1465
Vyvolávací cena: 400 Kč

Aktuální cena: 400 Kč

Pondělí 14.11.2022, 20:00:00.

Evropská unie

Ecu 1971 - 1.evropský tolar, R.Schuman, poprsí zleva, opis / zdobený znak s Řádem zlatého rouna, dvojitý opis sign.H.Kött, Punc.900, Ag 40 mm, 25.64 g