ČNS Šumperk, 90. aukce - DODRAŽBA

Výstava mincí - napodobenina dukátu Zikmunda

Položka 1948
Vyvolávací cena: 160 Kč

Pondělí 14.11.2022, 20:00:00.

Kremnica

Výstava mincí - napodobenina dukátu Zikmunda, 1980 Stojící Sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis Nesign., Nepunc., Ag 21 mm, 2,35 g