ČNS Šumperk, 90. aukce - DODRAŽBA

Menší maďarský peníz na korunovaci v Budíně

Položka 229
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Pondělí 14.11.2022, 20:00:00.

Menší maďarský peníz na korunovaci v Budíně, 8.6.1867 Poprsí zprava, opis / uherská koruna, písmo, Nesign. Nepunc., Ag 20 mm, 3.30 g, Nov.XIX/B-6b, Mo.2710, P.23