Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Nesign. - Na paměť zasedání státní puncovní rady v Praze 29.VI.1929 Koruna, v pozadí panorama Hradčan, český opis / tavicí nádoba v plamenech, francouzský opis, Bronz 50 mm_R!