ČNS Šumperk, 91. aukce - DODRAŽBA

H.Válková - 5 dukátová medaile 1628 - 1993

Položka 501
Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Středa 24.5.2023, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

H.Válková - 5 dukátová medaile 1628 - 1993 Poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis Nesign., Punc.0,987, Au 28 mm, 16,961 g, náklad 18 ks MF.G18a_RR!