ČNS Šumperk, 91. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - Německo EIN TRIMM TALER 1991

Položka 534
Vyvolávací cena: 500 Kč

Středa 24.5.2023, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Nesign. - Německo EIN TRIMM TALER 1991 Poprsí vévody čelně mírně zprava, opis / 4řádk.nápis, opis Nepunc. (0,800), Ag 41 mm, 24,272 g