Sobota 25.11.2023, 20:00:00.
Morava
A.Scharff - Za zásluhy v zemědělství - německá sekce pro Markrabství moravské b.l., alegorická postava se štítem / 10řádk. nápis s dubovou ratolestí, Sign., Punc., Ag 39,5 mm, 29,88 g_dr.hry