ČNS Šumperk, 92. aukce

Řád rudé hvězdy ČSR - I.vyd.

Položka 2400
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 8 200 Kč

Sobota 25.11.2023, 20:00:00.

Řád rudé hvězdy ČSR - I.vyd., VM.42-I, Sign.Zukov, Punc.900, Ag, číslo 555_orig.st. s připín. + stužka s miniaturou

Zachovalost: 1/1/1