ČNS Šumperk, 93. aukce

Německo - Ludwigsburg -medaile střeleckého spolku 1845

Položka 700
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 10.5.2024, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Německo - Ludwigsburg -medaile střeleckého spolku 1845, b.l. (1995) Dva stojící muži si podávají ruce před praporem / uprostřed znak, opis Nesign., Punc.935, Ag klipa 40 mm, 31,52 g