ČNS Teplice, 95. aukce

Německo

Položka 1525
Vyvolávací cena: 80 Kč

Sobota 25.10.2014, 12:00:00.

40 jahre Kulturbund der DDR Scheele Haus Stralsund rest.1979-1984/Fachgruppe

Numismatik Moneta Nova Stralsundsis 1678 2/3. Sign. Cu 40/1,5

Zachovalost: RL