Příjem limitů končí:Čtvrtek 6.3.2014, 12:00:00.
Dvoudukátová medaile na 10 let ČSR - sv.Prokop orá s čertem,
havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign.: O.ŠPANIEL, Punc, Au 986, 22 mm