ČNS Ústí nad Labem, 39. aukce

ČESKOSLOVENSKO, ČSR 1918-1939

Položka 6
Vyvolávací cena: 5 600 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Čtvrtek 6.3.2014, 12:00:00.

Dvoudukátová medaile na 10 let ČSR - sv.Prokop orá s čertem,

havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign.: O.ŠPANIEL, Punc, Au 986, 22 mm