ČNS Ústí nad Labem, 40. aukce

Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá

Položka 874
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Čtvrtek 26.2.2015, 12:00:00.

Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, sign.: O.ŠPANIEL, Ag 987/1000, punc, 34 mm, 19,8 g