KM NUMIS, 1. aukce

Rakousko - Baden - XII.dolnorakouské zemské střelby 1911 Arc. Rainer s manželkou zprava

Položka 1135
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 2.6.2017, 20:00:00.

Arcivévoda Karel 1771-1847

Rakousko - Baden - XII.dolnorakouské zemské střelby 1911 Arc. Rainer s manželkou zprava, opis / 2 střelci, opis Sign.J.Müllner, 2x Punc., Ag 42 mm