KM NUMIS, 5. aukce

Německo 17. stol.

Položka 1555
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.6.2019, 20:00:00.

Christian Maler, medaile, b.l. (cca 1630) Ležící žena pod baldachýnem, nad ní letící andílek, nápis v úseči, opis / v bráně otevřená kniha se zákoníkem, opis, Sign.C.M., Ag zlacené, 36 mm, 16 g dr.st. R 1/1