KM NUMIS, 5. aukce

Knobloch Milan 1921-

Položka 1697
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Pátek 7.6.2019, 20:00:00.

600.výročí úmrtí Karla IV. 1978, trůnící císař čelně, opis / gotické "K", znaky, kružba, opis, sign., punc, pat. Ag 40mm, tém. 0/0