KM NUMIS, 5. aukce

Kolářský Zdeněk, 1931 -

Položka 1698
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 7.6.2019, 20:00:00.

Velká Morava b.l.(1972), styliz. strom zdobený šperky, opis / šperky v kruhu a opis, sign., Ag, 20mm - 3.24g, 25mm - 4.91g, 34mm - 17.77g, patina, 3 ks, R 0/0