Příjem limitů končí:Pátek 7.6.2019, 20:00:00.
zemské střelby v Innsbrucku b.l. (1893), FJI. poprsí zprava, opis/ dům, hory, nápis, punc, Ag 36 mm, 19.53g, sign. Dobihal -0/0-