Pátek 7.6.2019, 20:00:00.
VII. moravské zemské střelby a 400 leté střelecké jubileum, Jihlava 1899, portrét arc.Rainera čelně, opis / pohled na město, vročení, Sign.F.Friedrich, 2x punc, Ag 37,5 mm, nep.hr., 2x hrana puncem, tém. 0/0