KM NUMIS, 5. aukce

Střelecké medaile

Položka 971
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 7.6.2019, 20:00:00.

II. hornorakouské zemské střelby v Linci 1906, František Salvátor a Marie Valerie společně poprsí zprava, opis / střelec s praporem, opis, punc, sign. Nürnberg, Ag 35 mm, 19.32g, tém. 0/0