KM NUMIS, 6. aukce - DODRAŽBA

NÁBOŽENSKÉ MEDAILE

Položka 508
Vyvolávací cena: 350 Kč

Čtvrtek 21.11.2019, 20:00:00.

Svatý Václave, oroduj za nás, b.l. (1938) stojící svatý Václav s praporcem, nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čvercovém orámování, Sign.HK (Karel Hollmann), postř.bronz 30 mm, ouško