KM NUMIS, 4. aukce

Linz biskupství, Franz Maria Doppelbauer 1845-1908

Položka 562
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pondělí 19.11.2018, 20:00:00.

Ag medaile, poprsí biskupa zprava s berlou, opis / výjev z biřmování, opis sign.: L. ZIMPEL, punc, 42 mm 24,47 g, tém.