KM NUMIS, 7. aukce

Francie, Napoleon III. 1852-1871

Položka 2039
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 12.6.2020, 20:00:00.

osmihranná medaile -obchodní komora 1862, Ag 22.75g, punc, sign., patina