Čtvrtek 19.4.2018, 18:00:00.
Řády a vyznamenání
Rakousko - Uhersko Čestné vyznamenání za zásluhy o červený kříž důstojník 1864 - 1914, Kříž II. třídy, stříbrná medaile, Ag, Marko.159a, Původní krabička. Mírně poškozený smalt.Značeno GAS (G.A.SCHEID), puncováno.