Macho & Chlapovič, 16. aukce

Čestné vyznamenání za zásluhy o červený kříž důstojník 1864 - 1914

Položka 1294
Vyvolávací cena: 300 EUR (7 634 Kč)

Čtvrtek 19.4.2018, 18:00:00.

Řády a vyznamenání

Rakousko - Uhersko Čestné vyznamenání za zásluhy o červený kříž důstojník 1864 - 1914, Kříž II. třídy, stříbrná medaile, Ag, Marko.159a, Původní krabička. Mírně poškozený smalt.Značeno GAS (G.A.SCHEID), puncováno.

Zachovalost: About UNC / About UNC