AN.aukce, 6. aukce - KORESPONDENČNÍ

MELICHAR Jan B. ( 11.6.1908 Hradec Králové.)

Položka 877
Vyvolávací cena: 400 Kč

Úterý 2.5.2017, 23:59:00.

GRAFIKA

MELICHAR Jan B. ( 11.6.1908 Hradec Králové.), Belveder, Komb. technika na papíře, 130x80 mm, paspart v kartonu, nedatováno, signováno vpravo dole