AN.aukce, 7. aukce

Medaile Hubertova jízda 16.října 1937

Položka 694
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Nušl Jan (1900-1986)

Medaile Hubertova jízda 16.října 1937, Pražský jezdecký klub, Sign., bronz pozlacený 44 mm, ouško