AN.aukce, 7. aukce

Medaile Filharmonického spolku brněnské besedy

Položka 698
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Španiel Otakar 1881-1955

Medaile Filharmonického spolku brněnské besedy, postava ženy a opis, Sign., nedatováno, plech bronz 23x28mm,

Zachovalost: 1