Numismatika CB, 2. aukce

Československo, období 1918 - 1939, Španiel O. - čtyřdukátová medaile

Položka 67
Vyvolávací cena: 26 000 Kč

Aktuální cena: 33 000 Kč

Pátek 12.10.2018, 22:00:00.

Československo, období 1918 - 1939

Španiel O. - čtyřdukátová medaile na 10 let ČSR 1928, Sign., Punc., Au 986, 28mm, 13.96g