Příjem limitů končí:Pátek 14.3.2014, 12:00:00.
Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag II.vyd. punc v ploše VM IV/43 Nov.144 +2x malá stužka s miniaturou, orig.etue _poškoz. etue