Příjem limitů končí:Neděle 30.3.2014, 23:59:00.
Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
Frederick d´or 1806 A "sběratelská ražba 2001" jako KM 371 zlacené Ag? (nepuncováno) 28 mm 14,90 g