Nummus Olomouc, 50. aukce - korespondenční

670 rokov mincovne v Kremnici

Položka 5108
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Neděle 22.2.2015, 23:59:00.

Kremnica

670 rokov mincovne v Kremnici, uprostřed dukát Karola Roberta / S táročiami vtláčali do kovu......, symboly sign.: Novotný1998 zlacený bimetal 50 mm kapsle

Zachovalost: Proof