Nummus Olomouc, 50. aukce - korespondenční

25.výročí pobočky ČNS v Ml.Boleslavi 1955-1980

Položka 5111
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Neděle 22.2.2015, 23:59:00.

Mladá Boleslav

25.výročí pobočky ČNS v Ml.Boleslavi 1955-1980, silueta domu / kopie pečeti z 16.stol. sign.:FRIDRICHOVSKÝ BK 26/1 postř.bronz 50 mm etue