Neděle 22.2.2015, 23:59:00.
Německo
Hamburg - Kostel sv. Petra postavený 1342-1516, katedrála / zniče n požárem 7.5. 1842 - na hraně: vyrobeno z kovu zvonu sign. : Wilkens Bremen bronz zlacený 44 mm