Nummus Olomouc, 51. aukce - KORESPONDENČNÍ

670 rokov mincovne v Kremnici

Položka 6263
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 27.2.2016, 23:59:00.

Kremnica

670 rokov mincovne v Kremnici, uprostřed dukát Karola Roberta / S táročiami vtláčali do kovu......, symboly sign.: Novotný1998 zlacený bimetal 40 mm etue

Zachovalost: Proof