Nummus Olomouc, 52. aukce - DODRAŽBA

Vídeň - "EHRENPREIS DER STADT WIEN"

Položka 2357
Vyvolávací cena: 700 Kč

Neděle 5.3.2017, 18:00:00.

Vídeň - "EHRENPREIS DER STADT WIEN", stoj. Austria pozvedá v prav é rucce věnec, napravo ve štítu orlice / 3-řádk. nápis: OBST-UND SÜSSMOST- AUSSTELUNG/WIEN 1934 sign.: Grienauer pozlacený bronz 57x72 mm