Nummus Olomouc, 52. aukce - DODRAŽBA

Odznak "13. pěší divize"

Položka 2428
Vyvolávací cena: 400 Kč

Neděle 5.3.2017, 18:00:00.

Odznak "13. pěší divize", modrý rostoucí lev doleva v červeno-bíl o-červených pruzích s pěti zlatými liliemi a číslici "13" vespod raž.: DRAGO PARIS 30x38 mm spona 2/ 2 WWW - Letecký čepicový odznak, zlacené brnění s přilbici a čísl. "15" na stříbr. perutích sign. 61x19 mm spona 2 ks

Zachovalost: 1-1