Nummus Olomouc, 52. aukce - KORESPONDENČNÍ

VNIVERSITAS AGRICVLTVRAE

Položka 6398
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 280 Kč

Pondělí 20.3.2017, 23:59:00.

Brno

VNIVERSITAS AGRICVLTVRAE, klečící žena drží sazenici / 3-řádkový latinský nápis: DE AGRICVLVRAE..... nesign. (autor Kovanič) zlacená +stříbřená +bronzová 80 mm 3 ks +3x etue

Zachovalost: 0-1