Pátek 24.2.2017, 18:00:00.
Medaile Rakousko - Uhersko
Neunkirchen - Zahradnický spolek 1887-88, erb a opis / Stojící že na drží věnec a roh hojnosti, po stranách zahrad. symboly. opis: DEM VERDIENSTE SEINE KRONE sign.: J.Christlbauer zlacený bronz 48 mm