Nummus Olomouc, 52. aukce - SÁLOVÁ

VNIVERSITAS PALACKIANA OLOMVCENSIS 1576-1946

Položka 2306
Vyvolávací cena: 75 Kč
Docílená cena: 120 Kč

Pátek 24.2.2017, 18:00:00.

Olomouc

VNIVERSITAS PALACKIANA OLOMVCENSIS 1576-1946, poprsí Fr. Palackého vlevo / SENATVS.... 4-řádk. nápis nesign. (Vl.Mak ovský) zlacený bronz 45 mm