Pátek 23.3.2018, 18:00:00.
Itálie-Sicilie a Sardinie, Viktor Amadeus II. (1666-1732)
Medaile 1706, Porážka Francouzů v Turíně 1706, poprsí zprava a op is / alegorie, opis a tří řádkový nápis sign.: J.C Sn 42 mm _patina