Nummus Olomouc, 53. aukce - SÁLOVÁ

SALVATOR MVNDI

Položka 2285
Vyvolávací cena: 350 Kč
Docílená cena: 350 Kč

Pátek 23.3.2018, 18:00:00.

Náboženské medaile

SALVATOR MVNDI, hlava zprava / Boží oko ve svatozáři s písmeny I. H.S. sign.: Hardman D.-Webb F. (18.-19. stol.) Cu 55 mm