Nummus Olomouc, 53. aukce - SÁLOVÁ

Krajinská hospodářsko-průmyslová výstava 1895

Položka 2319
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 23.3.2018, 18:00:00.

Uherský Brod

Krajinská hospodářsko-průmyslová výstava 1895, městský znak v okř ídleném kole / "ZA ZÁSLUHY", alegorický výjev se třemi postavami sign.: F. Leisek Wien zlacený bronz 54 mm_dr. rys., jinak