Nummus Olomouc, 53. aukce - SÁLOVÁ

Fürst von Bismarck Kanzler des Deutschen Reiches

Položka 2345
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 23.3.2018, 18:00:00.

Německo

Fürst von Bismarck Kanzler des Deutschen Reiches, hlava vpravo / dva orli drží v pařátech praporce a štít s erbem, ve stuze nápis: IN TRINITATE ROBUR, po obvodu 11 kartuší se jmény měst sign.: W.M. Ag punc 50 mm 43,91 g