Nummus Olomouc, 53. aukce - SÁLOVÁ

Ferdinand II. a Eleonora - Holdování města Vídně 1628

Položka 725
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 23.3.2018, 18:00:00.

Ferdinand II. (1619-1637)

Ferdinand II. a Eleonora - Holdování města Vídně 1628, Dvojportré t zprava a opis / Pohled na město, v dolní úseči vročení MDCXXVII I sign.: A.P. (Andreas Peter) Ag 40 mm 23.7 g "R" Nov.VI/H-1a; Ho.1604; Mo.76_ stopy pův. pozlacení