Nummus Olomouc, 54. aukce - SÁLOVÁ

F.J.I.

Položka 1092
Vyvolávací cena: 550 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 5.4.2019, 23:59:00.

Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)

F.J.I., poprsí zprava / Vídeňská společnost pro výtvarné umění 18 98, alegorie sign.: FS (Scharff) Ag punc 17x23 mm 3,558 g pův. ražené ouško