Nummus Olomouc, 54. aukce - SÁLOVÁ

Na památku otevřenní dráhy Praha - Drážďany r. 1851. Sedící Bohem

Položka 1630
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 5.4.2019, 23:59:00.

Seidan Václav (1817-1870)

Na památku otevřenní dráhy Praha - Drážďany r. 1851. Sedící Bohem ia a Saxonia drží znaky, podávají si ruce, v pozadí lokomotiva, o pis a nápis / V goticlém rámování Staroměstská mostecká věž, dvojitý opis sign.: W.SEIDAN F. Cu 48 mm Mareš.12 "sbírkový kus !"

Zachovalost: RL