Nummus Olomouc, 54. aukce - DODRAŽBA

Innsbruck - Mezinárodní výstava 1896

Položka 1105
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Pondělí 15.4.2019, 22:00:00.

Medaile Rakousko - Uhersko

Innsbruck - Mezinárodní výstava 1896, Fama létá nad Innsbruckem / Protektor arcivévoda Ferdinand Karel, v uniformě zleva sign.: C hristlbauer Wien zlacený bronz 52 mm převýšený velkou korunou Hauser 3809 "R" "sbírkový kus"