Nummus Olomouc, 55. aukce - DODRAŽBA

Medaile 1836 na pražskou korunovaci Marie Anny Cu 46 mm

Položka 1016
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pondělí 16.3.2020, 23:00:00.

Ferdinand V. (1835-1848)

Medaile 1836 na pražskou korunovaci Marie Anny Cu 46 mm, 4,8 m m výška střížku sign.: I.D.BOEHM Nov.XIII f, Novák XVIII/H/1c _dr. hranky, mír. setř. patina

Zachovalost: 1/1+